Perfect Meridian nowy gracz na rynku usług co-packingowych z wieloletnim doświadczeniem

Konfekcjonowanie/co-packing

Konfekcjonowanie i co-packing to bardzo szerokie pojęcia i tyleż skomplikowane procesy, które dzięki Perfect Meridian stają się proste i przyjazne. To za naszą przyczyną Twoje produkty będą efektownie prezentować się na sklepowej ekspozycji, cieszyć oko kształtem, kolorem i formą opakowania i sprawią, że Twoi klienci chętnie wezmą je do ręki, do domu, do firmy… Nasze możliwości ogranicza wyłącznie Twoja wyobraźnia, a jeśli i to okaże się niewystarczające, na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Fulfilment

W Perfect Meridian postawiliśmy sobie za cel być liderem rozwiązań outsourcingowych w zakresie obsługi procesów wsparcia sprzedaży. Dlatego też nasze rozwiązania mają charakter kompleksowy i stanowią pakiet zintegrowanych usług dla Ciebie i Twoich produktów. Od tej pory nie będziesz musiał przejmować się takimi kwestiami jak to w co zapakować towar, jak połączyć ze sobą dwa różne produkty, jak sprawić żeby w całości i bezpiecznie dotarły do odbiorców, czy w końcu gdzie to wszystko pomieścić zanim akcja promocyjna nabierze tempa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Obsługa wysyłkowa

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, wydawnictwo lub chciałbyś dotrzeć do swoich klientów z nową ofertą nie mogłeś lepiej trafić. W Perfect Meridian jak nigdzie indziej wiemy co zrobić, żeby Twoje przesyłki znalazły adresata. Zapakować towar w pudełko albo katalog do koperty i wysłać to nie sztuka, ale zrobić to w taki sposób, żeby odbiorca prosił o więcej potrafią tylko nieliczni. Jeśli chciałbyś się o tym przekonać, nic prostszego – skontaktuj się z nami!